ACCESS BARS EĞİTİMİ (ANKARA)

Tarih: 21 Nisan 2021 

              26 Nisan 2021

Saat: 10:00 – 17:00

Eğitim Süresi: 8 Saat

Eğitimin Yeri: Zoom üzerinden Online Eğitim ile Koçluk Kariyer ve Gelişim Akademisi’nde yüzyüze eğitim- Çayyolu – ANKARA

Eğitmen: Bengü DOĞAN, Access Sertifikalı Eğitmen -BF

Ön koşul: Yok, herkes katılabilir

ACCESS BARS NEDİR?

Access bars kafamızdaki 32 noktaya hafif dokunuşlarla yapılan enerji çalışmasıdır. Amerika da Gary Douglas tarafından ortaya çıkan ve Dr.Dain Heer ile birlikte geliştirilerek dünyaya yayılan bir sistemdir. Access daha fazla bilince erişmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmış prosesler ve araçlar setidir.

Yargılardan uzak,olumlu veya olumsuz bizi kilitleyen , daha ötesine geçmemize izin vermeyen her türlü durum, duygu, düşünceden özgürleşmeyi sağlayan etkili bir araçtır.
Her şeyi alma ,hiçbir şeyi reddetmeme ve hayatta arzuladıklarınızı sahip olduğunuzdan daha büyük ve hayal edebileceğinizden daha fazla olan bir şeyi yaratma yeteneğidir.
Yargıların hapis ettiği zihin yapısından özgürleşerek, olmasının mümkün olmadığına karar verdiklerimize doğru yolculuğun başlamasıdır.
Bunlar nasıl olur?
Access Bars seanslarında kafa bölgesinde bulunan barların çalışmaya başlamasıyla birlikte beyin dalgaları yavaşlar. Ruh ve beden bütünleşir. Bu durum diğer ifadesiyle, para, ilişkiler, yaratıcılık, yaşlanma, cinsellik ve daha çok fazla konuda tıkalı olan enerji kanallarının açılmaya başlamasını ifade eder.

Access Bars eğitimi alarak uygulayıcı olabilirsiniz.
Eğitim yaklaşık sekiz saat sürmektedir.Bu eğitim sırasında iki kere bars uygulaması alıp, iki kere de uygulama yapılır. Eğitime katılanlar, Access Barsı öğrenirken bile bar noktaları çalışır ve şifalanmaya başlar.

Access Barsın en güzel haberi ise, hata yapma ya da yan etki riski kesinlikle yoktur.

Katılımcılar eğitim sürecinde 2 seans almış ve 2 seans uygulamış olacaklar lk katılım bedeli           : 1250 TL + KDV (%18)
Tekrar Katılım bedeli :    625 TL + KDV(%18)
Not1: 15 yaş ve altındaki katılımcıların dünyanın her yerindeki seminerlere katılımı aileleri ile birlikte ücretsizdir. 16-17 yaş arası katılımcılar ise %50 indirimli olarak katılabilirler.

 

 

Guvenli Alışveriş, Koçluk Akademisi

Guvenli Alışveriş, Koçluk Akademisi

KOÇLUK KARİYER VE GELİŞİM AKADEMİSİ GÜVENCESİYLE

Not: Bütün banka kredi kartlarıyla bankaların imkan vermesi halinde 9 taksite kadar taksitli ödeme yapabilirsiniz. (Taksitli ödemelerde, bankalar taksit sayısına göre komisyon almakta olup, eğitim ücreti+KDV tutarı üzerindeki tahsil edilen tutarlar tamamen ödeme sistemi/bankalarla alakalıdır.)

Program Ön Kayıt Formu

 

Güvenlik Doğrulaması

Share and Enjoy !

0Shares
0 0