ACCESS FOUNDATION EĞİTİMİ – ONLINE VE YÜZYÜZE

Güncellenmiş fiyattan önce son eğitim!

Tarih       : 27, 28, 29 ve 30 Nisan 2021

Eğitmen: Pervin CÜLCÜLOĞLU l BF, CF, Eğitmen

Yer: Koçluk Kariyer ve Gelişim Akademisi, Çayyolu Çankaya Ankara

Eğitim Şekli: Aynı anda online ve yüzyüze eğitim  

 

Kendini ve hayatını yeniden keşfetmeye hazır mısın?

Bu eğitimle sınırlarını keşfederek kendini değişime ve dönüşüme hazırla..

Sıkıntılar, enerji blokajları, korkular, gereksiz kaygılar, para problemleri, sağlık sorunları..

Çözemediğin her şeyin nedenini fark etme zamanı gelmedi mi?

Foundation eğitimi; Access Consciousness® öğretisi içinde yer alan temel eğitimlerden birisidir. Hem kişisel gelişiminiz, hem de eğitmen olmak amacıyla tasarlanan yol haritası içinde yer alır.

Hayatta her zaman bir seçim vardır! Hayal gücünüz; olasılık değil, kendiniz için mümkün olmadığına karar verdiğiniz bir sınırdır. Mümkün olabilmesi için aslında bir şans var fakat bakış açınız onun mümkün olmadığı üzerine çalışır. Hayal gücünüz de gerçekten var olmayan bir şeyin arzusu ve duasıdır.

Access ile yaptığımız şey; her şeyi sonsuz olarak algıladığımız, bildiğimiz, olduğumuz, alıp kabul ettiğimiz gerçeğinin farkındalığı ile kendimizi güçlü kılmaktır. Eğer herşeyi sonsuz olarak algılamıyor, bilmiyor, olmuyor ve alıp kabul etmiyorsanız, gerçekten olmayı arzuladığınız alanda değilsiniz demektir.
Bu arada her şeyi algılamak, bilmek, alıp kabul etmek, daha konforlu olacağınız anlamına gelmez. Aksine, sıklıkla daha da rahatsızlık verici bir hale gelebilir. Bu hissi duyarsanız bilmeniz gereken şey; daha yolumuzun olduğudur. Rahatsızlık duymaya başladığınızda, neredeyse öncekinden daha da farkındalığı yüksek biri olma noktasına gelmiş bulunduğunuzu anlamalısınız. Tamamen rahatsız hale geldiğinizdeyse; gerçekleri oluşturmanın eşiğindesiniz demektir. Bunun ötesine gidildiğinde ise, aniden her şey, daha önce olabildiğinden çok daha rahat ve daha iyi hale gelir. Daha çok özgürlüğe, daha çok “siz”e, daha fazla alana ve kendinize sahip olursunuz. Buradaki hazsa; var olmanızın muhteşemliğine eş değerdir.
Access Consciousness® öğretileri kendi içinde muazzam bir farkındalık haritasına sahip olarak tasarlanmıştır. Alınan her eğitim; enerjetik, farkındalık ve alana sahip olma konularında derinleşmeyi sağlayarak, bizleri bir sonraki adıma hazırlamaktadır.
Access Consciousness®; dünyanın üstünüze oturtulduğu ve kendi alanınız olması engellenmiş sistem dışında; başka bir dünyanın var olduğunu anlatan, işinize yaramayan kısıtlamaların ötesinde işleyen pragmatik bir sistemi anlatan yol haritasıdır. Foundation eğitimi alabilmek için; öncesinde The Bars eğitimi almanız gerekmektedir. Access Pervin Cülcüloğlu, hem The Bars hem de Foundation eğitimi verebilecek lisanslı bir eğitmendir. Ancak unutulmamalıdır ki bu Foundation eğitimi; sadece Access Consciousness® tarafından yetki verilen, lisanlı eğitmenler tarafından alınabilir. Size bu eğitimi verecek kişinin Access sistemine kayıtlı olup olmadığını bu sayfadan kontrol edebilirsiniz.

Foundation Eğitimi, 15 yaş ve altı için ücretsiz, 16 & 17 yaş için yarı ücretli, 18 yaş ve üzeri için de normal şekilde ücretlendirilmektedir.

Bu eğitimin lisanslı eğitmeni olmak için ise nasıl bir yol izlenmesi gerektiğiyle ilgili, bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0(850) 304 25 42 Seminer sonunda tüm dünyada geçerliliği olan  Access Consciousness® Foundation Sertifikası verilir. Koçluk Kariyer ve Gelişim Akademisi, kişilere endeksli olmayan Kurumsal bir şirket ve güçlü bir markadır. Bu gün ve her gün sizinledir..
Guvenli Alışveriş, Koçluk Akademisi
Guvenli Alışveriş, Koçluk Akademisi
KOÇLUK KARİYER VE GELİŞİM AKADEMİSİ GÜVENCESİYLE Not: Bütün banka kredi kartlarıyla bankaların imkan vermesi halinde 9 taksite kadar taksitli ödeme yapabilirsiniz. (Taksitli ödemelerde, bankalar taksit sayısına göre komisyon almakta olup, eğitim ücreti+KDV tutarı üzerindeki tahsil edilen tutarlar tamamen ödeme sistemi/bankalarla alakalıdır.)

Program Ön Kayıt Formu

 

Güvenlik Doğrulaması

Share and Enjoy !

0Shares
0 0