ACCESS THE FOUNDATION EĞİTİMİ

Tarih                : Ön kayıt alınmaktadır  (4 Gün)
Saat                 : 10.00 – 17.00 arasında
Eğitim Süresi  : 4 gün 
Eğitmen          : Melda ÖZATEŞ – Access Sertifikalı Eğitmen CF
Yer                    : Koçluk Kariyer ve Gelişim Akademisi – Ankara

Access The Foundation® Eğitimi

Ya eğer her şeyi değiştirmek mümkünse? Ya eğer başka hiç kimsenin bilmediği bir şey biliyorsanız? Ya eğer olmak için buraya geldiğiniz her şeyi ifade etme ve seçme zamanı şimdiyse?

Foundation sınıfı, hayatınızda değiştirmek istediğiniz herhangi bir şeyi ve her şeyi değiştirmeniz için sizi güçlendirmek üzere tasarlandı. Gerçekten arzu ettiğiniz hayatı yaratmaya başlayabilmeniz için size, sınırlı bir temel oluşturan sınırlamanın temelini parçalarına ayırmanıza ve sınırsız olasılıklardan biri olan yeni bir temel inşa etmenize olanak tanıyan bir araç kutusu verilecek.

Neyi arzu ediyorsunuz? Neyin farklı olmasını isterdiniz? Daha fazla neşe ister miydiniz? Daha fazla eğlence? Daha fazla kolaylık? Sabahları bir şükran algısıyla uyanmak istermiydiniz… gezegende olduğunuz için mutlu olarak?

Sizin için bu her neyse bu MÜMKÜN. Dünyada binlerce insan Access Consciousness®ın Foundation Sınıfında tanışacağınız bu basit ve pragmatik araçlarını kullanarak arzı ettikleri hayatı yarattılar.

İlk katılım bedeli                                          : 5350 TL + KDV (%18)
İkinci ya da Üçüncü Katılım bedeli       : 2675 TL + KDV(%18)
Tüm Access eğitimlerini 15 yaşa kadar çocuklar yanlarında bir yetişkinle katıldıklarında ücretsiz alırlar 16 ve 17 yaşındaki çocuklar tüm Access eğitimlerinin %50 fiyatını öderler. Eğitimler sertifikalıdır ve 197 Ülkede geçerlidir.

 

Guvenli Alışveriş, Koçluk Akademisi
Guvenli Alışveriş, Koçluk Akademisi

KOÇLUK KARİYER VE GELİŞİM AKADEMİSİ GÜVENCESİYLE

Not: Bütün banka kredi kartlarıyla bankaların imkan vermesi halinde 9 taksite kadar taksitli ödeme yapabilirsiniz. (Taksitli ödemelerde, bankalar taksit sayısına göre komisyon almakta olup, eğitim ücreti+KDV tutarı üzerindeki tahsil edilen tutarlar tamamen ödeme sistemi/bankalarla alakalıdır.)

Program Ön Kayıt Formu

 

Güvenlik Doğrulaması