BİO ENERJİ TERAPİSİ

bioenerji-terapisiBioenerji tüm insanlarda bulunan ve uzakdoğuda ‘’Che’’ (Çi) yani yaşama enerjisi olarak bilinen enerjinin vücuda girmesine yardım eden ve çeşitli hastalıkları iyileştirmek ve vücut titreşimini arttırmak için kullanılan bir kozmik enerjidir. Alternatif tıp dalı olarak birçok ülkede tanınan ve özellikle hastanelerde uygulanan bir şifa tekniğidir.
Yaşam enerjisi vücudumuzda bulunan 7 ana çakra (enerji kapısı) sayesinde vücuda alınır. Dünyayla olan bağlantı, cinsellik, güç, sevgi, kendini ifade etme, sezgisel güçler ve yaradanla bağlantıyı sağlayan bu 7 ana çakra(enerji girdabı)daki tıkanıklıklar kendini fiziksel rahatsızlık olarak belli eder. Kendini ifade edemeyenlerin troid ve gırtlak sorunları yaşaması buna örnek verilebilir.  Bioenerji ile çakralardaki tıkanıklıkların giderilmesi ile fiziksel rahatsızlıklarda gözle görülür iyileşme sağlanmaktadır.
Yüksek Frekans Bioenerji ise danışanın belli bölgede rahatsızlığı ile ilgili aktardıkları dışında seans sırasında vücudun tümüne etkiyerek bütünsel çalışır. Yani vücutta rahatsızlık hissedilen yerin dışında o organın çalışmasını engelleyen ve oraya bağlı diğer bölümlerin de iyileşmesini sağlar. Dolayısıyla vücut kendini daha çabuk toparlar.
Yüksek Frekans Bioenerji Seansları Neleri Değiştirir?
Baş ağrıları, migren, eklem ağrıları, kireçlenme, bel boyun fıtıkları, depresyon, panik atak, romatizmal rahatsızlıklar, sinüzit, farenjit, bronşit, ülser hatta kanser gibi rahatsızlıklarda iyileşmeye yardımcı olur. Bununla birlikte vücudumuzun ve her organın evrendeki her şey gibi bir titreşimi vardır. Rahatsızlık yaşadığımız organ kendi titreşiminde çalışmamaktadır. Özellikle kronik rahatsızlıklarda 3 gün üst üste uygulanan yüksek frekans bioenerji seanslarıyla çakralardaki tıkanıklıkların giderilmesi ve rahatsız olan organın titreşiminin eski haline getirilmesi ile vücudun iyileşmesi sağlanır. Vücudumuzun enerji titreşimini artırdığı için kendimizi daha enerjik ve mutlu hissederiz ve bu tür insanları hayatımıza çekmeye başlarız. Bizim titreşimize uymayan insanlar da kendiliğinden hayatınızdan sorunsuzca çıkar. Negatif hiç bir kimse ve olaylar bizi artık rahatsız etmez.
NOT:
Yukarıda belirtilen rahatsızlıklar için bioenerjist söz yada garanti veremez . Tıbbi tedavi ve kontrollerinizi takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0