BİZ KİMİZ?

MİSYONUMUZ

Dünyadaki yeni trendlerin Türk kültürüyle sentezlenmesi sonucunda oluşturulmuş danışmanlık ve eğitim modelimizle sürekli yenilenmek, gelişmek, geliştirmek ve birikimimizi yol arkadaşlarımıza yönelik katma değer dönüştürmek.

VİZYONUMUZ

Türkiye’nin en prestijli akademisi olmak

DEĞERLERİMİZ

Paylaşmak
Güven
Sürekli gelişmek
Fayda odaklılık
Milli ve manevi değerlere bağlılık
Çözüm odaklılık
Güç birliği

NİÇİN BİZ?

Koçluk, Kariyer ve Gelişim Akademisi olarak, ekibimizle ve güçlü eğitim kadromuzla klasik eğitimlerin ve danışmanlığın sağladığı faydanın da ötesine geçerek, koçluk, mentorlük, motivatorlük ve danışmanlık içeren çözüm odaklı yaklaşımımızla; içeriği, tarzı, tasarımı ve yöntemleri ile tamamen kendimize ait olan modelimizle, danışanlarımıza, bireysel ve kurumsal müşterilerimize koçluk destekli danışmanlıktan da ileri çözüm odaklı yol arkadaşlığı sunmaktayız.

İşletmelerin / kurumların, ikinci kuşak CEO’larının ve üst ve orta kademe yönetici adaylarının, koçluk teknikleri ile destekli yöntemler kullanılarak kolektif liderlik becerilerinin geliştirilmesi ve yönetime hazır hale getirilmesine yönelik, bireylere ya da kuruluşlara özel içerik ve çözümler sağlamaktayız.

Standart, talebe göre oluşturulan, ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenen ya da ekibimiz tarafından tasarlanmış olan ve içerik olarak Dünyadaki yeni trendlerin Türk kültürüyle sentezlenmesi sonucunda oluşturulmuş farklı başlıklardaki eğitimlerimizle, yol arkadaşlarımızın da farklı olmasına/fark atmasına katkıda bulunmaktayız.

Koçluk, Kariyer ve Gelişim Akademisi; ‎PYA Kurumsal Danışmanlık Proje Eğitim ve Tic. Ltd. Şti.’nin Türk Patent Enstitüsünden tescilli markasıdır.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0