CİNSEL TERAPİ

Cinsellik insan hayatında fizyolojik ve psikolojik süreçleri olan bireyden ayrılmaz bir güçtür. Cinsellik, bir anlamda kendimizi tanımaktır ve bir olmaktır. Eşler arasında ise cinsellik, sevginin karşılıklı ifadesi olarak önemli bir paylaşım görevi görür. Eğer eşler arasında bu paylaşım meydana gelmiyorsa cinsel performans zarar görür. Ya da cinsel performans zarar görmüş ise eşler arasındaki ilişki zarar görür. Sağlıklı ve tatminkar bir cinsellik; sağlıklı ilişki, sağlıklı aile ve dolayısıyla sağlıklı toplum demektir.

Cinsellik insan/aile hayatında bu kadar önemli iken bireyler/çiftler cinsel bir sorunla karşılaştıklarında toplum tarafından oluşmuş tabulardan kaynaklanan utanma ya da farklı gerekçelerle bir uzmandan destek almaya yönelmiyorlar. Cinsel sorunlara bu vb. yaklaşımlar son dönemlerde kırılmaya başlasa da uzmandan destek almanın önemi yeterince kavranmış da değil.

Bireylerin cinsel işlev bozukluklarından dolayı zarar gören ilişkilerini/dengelerini düzeltmek ve çiftlerin sorunlarına uzman desteğiyle yaklaşmak, hem çiftlerin birbirlerini daha iyi tanımalarına hem de ilişkilerinin daha sağlıklı bir zemine oturmasına önemli düzeyde fayda sağlıyor.

Daha mutlu bireyler/aileler/ilişkiler ve kaliteli bir cinsel hayat için; ‘’Aile içi iletişim ve çatışmalarla başa çıkmak’’, ‘’Cinsel isteksizlik, uyarılma ve orgazm problemleri’’, ‘’Erken boşalma’’, ‘’Vajinismus’’ ve ‘’Aldatma ve sonrası’’ konularında alanında uzman olan ekibimizden inanarak, güvenerek ve gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz.

Cialis satış sitesi Kamagra jel