İŞLETME KOÇLUĞU

isletmekocluguKlasik danışmanlık hizmetlerinin kurumlara sağladığı faydanın da ötesine geçerek, içerisinde eğitim, danışmanlık, koçluk içeren işletme koçluğu modelini geliştirdik.

İçeriği, tarzı ve tasarımı ve yöntemleri ile tamamen şirketimize ait olan işletme koçluğu modelinde, müşterilerimize yol arkadaşlarımıza koçluk destekli danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

İşletme koçluğu modeli ile birikimimizin danışmanlık yoluyla işletmelere aktarılması; na ilaveten, yol arkadaşlarımızın potansiyelinin tespit edilmesi, bu potansiyellerin vereceğimiz koçluk/danışmanlık hizmetleri ile beraber işletmelere uygun orijinal ve farklı fikirler / çözümler üretilerek önemli bir katma değer oluşturulması temel alınmaktadır.

İşletmelerin / kurumların, ikinci kuşak CEO’larının ve üst ve orta kademe yönetici adaylarının, koçluk teknikleri ile destekli yöntemler kullanılarak kolektif liderlik becerilerinin geliştirilmesi ve yönetime hazır hale getirilmesi sağlanmaktadır.

Koçluk, Kariyer ve Gelişim Akademisi olarak hem standart, hem talebe göre oluşturulan, hem de ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenen ve kendi firmamızca tasarlanmış olan ve içerik olarak Dünyadaki dünyadaki yeni trendlerin Türk kültürüyle sentezlenmesi sonucunda oluşturulmuş farklı başlıklardaki eğitimlerimizle, yol arkadaşlarımızın da farklı olmasına/fark yaratmasına katkıda bulunmaktayız.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0