NLP EĞİTİMİ

NLP Programıyla hayatına sihirli bir dokunuş yapmaya hazır olun!

NLP nedir?

Nöro-Linguistik Programlama; zihin ve dili en etkili şekilde kullanma sanatıdır diyebiliriz. Amaç; iletişim becerileri kazanırken, etkili bir iletişim kurarak sürekli gelişmektir. NLP, kendisinin en iyi versiyonu olabilmek için size bir alet çantası sunar. İşinizde, özel yaşamınızda, doğru ve etkili iletişimi kurmanızı sağlar.

NLP Eğitimi Almak niçin önemlidir?

NLP; kendini anlama, tanıma, potansiyelini keşfetme, karşımızdaki kişilerle ilişkilerimizde sağlıklı iletişim yollarını ararken, olaylara, kişilere farklı pencerelerden bakmamıza yardımcı olur.

Hayat standardımızı artırırken, kaliteli bir yaşam sürdürmemize vesile olur. Karşılaştığımız negatif olaylarda davranış tarzımızı nasıl değiştireceğimiz konusunda bize ipuçları verir.

• Profesyonel ve kişisel yaşamınızda hayatınızı kolaylaştıracak, değişimi sağlamada daha etkin olmak,

• Kendinizin ve başka insanların zihinsel olarak hangi fonksiyonları kullandığını anlamak,

• Başarısızlık bir geri bildirimdir. O halde farklı bir yol denemek için hangi yol ve yöntemleri izlemeliyim,

• Başarılı insanların stratejilerine yoğunlaşarak en iyi modelleme örnekleri ile yeniden kendini keşfetmek için,

• Mutlu olmak da aslında bir yetenek ve sanattır. Hayatınızda ne olursa, ne değişirse daha mutlu olursunuza bir ışık yakmak için.

NLP yolculuğuna hazır olmanız için sorun kendinize; başka neler mümkün

Niçin Biz?

Koçluk&Kariyer Gelişim Akademisini seçtiniz. Çünkü Türkiye’nin en prestijli akademisinde, NLP Uzmanlarımız Aile Danışmanı Belgin Turan ve Faruk Acarsoy, fayda odaklı, doğru yöntem ve tekniklerle, sürekli geliştiren bir yapının içinde bulunan ve bu alandaki tecrübelerini almış olduğu diğer eğitim disiplinleri ile birleştirerek sizlere teoriyi, pratiği ve teknikleri öğretirken, kişisel gelişim yolculuğunuzda yepyeni pencereler açmanıza katkı sağlayacaktır.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0