PROFESYONEL KOÇLUK EĞİTİMİ

profesyonelkoclukProfesyonel yaklaşım, globalleşen dünyada kendine iyi bir yer edinmeye çalışan her insanın taşıması gereken en önemli vasıflardan birisidir. Profesyonel yaklaşım, özellikle iş hayatının her yerinde varlığını hissettirmeye başlamıştır.

Zira bilimde, teknolojide ve sanatta olan hızlı değişimler hedefi olan insanları yeni ve daha profesyonel bir hayat tarzına da mecbur etmiştir.

Kariyer hedefi (iddialı) olan insanlar, küçük bir gölde ya da denizde tekne kullanırken büyük denizlere açılmak isteyen gemi kaptanları gibidir. Öğrendikleri ve kendi becerileriyle kendilerini bir yere kadar taşıyabilirler; fakat daha iddialı ve rekabetin yüksek olduğu kulvarda devam etmek istediğinde ise daha profesyonel desteğe ve bilgiye ihtiyaç duyarlar. Tıpkı küçük sularda gemisini yüzdüren ve balık tutabilen birisinin, büyük denizlere açıldığında profesyonel ve farklı bilgiye ya da desteklere ihtiyacı olduğu gibi.

Kişinin kendini, kariyerini ve hedeflerini tanımasından başlayan, kariyerine ve hedeflerine doğru güçlü adımlarla devam eden süreçte danışanlarımıza ve profesyonel koç adaylarımıza tüm ekibimizle hem koçluk hem de mentorlük desteği vermekteyiz.

Profesyonel Koçluk eğitimlerimiz, uluslararası standartlarda belirlenmiş içerikten oluşmakta ve eğitimin sonunda yazılı ve mülakat sınavlarından sonra başarılı olan katılımcılarımıza uluslararası geçerliliği olan sertifika verilmektedir.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0