SERTİFİKALI HİPNOZ EĞİTİMİ

ANKARA

Tarih               : 24 – 25 Ağustos 2019

Eğitim Süresi  : 2 Gün

Eğitim Yeri: Ankara

Eğitmen     : Burak UÇKUN, Eğitimci – Klinik Hipnoterapist

Fiyat: 1600TL + KDV

Özel Şart: Eğitimin daha verimli olabilmesi amacıyla, eğitime katılacak olanların en az fakülte mezunu olması şartı aranmakta olup, eğitime katılmayı talep edenlerle ön mülakat yapılarak eğitime kabul edilecektir.

EĞİTİMDE NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?
Hipnoza yatkınlık derecesi ne olursa olsun herkesi başarılı bir şekilde hipnoza alabilmenizi sağlayacak en temel hipnoz tekniklerini öğreneceğiniz temel eğitimdir. Eğitimin daha ilk gününden itibaren hipnoz yapmaya başlayabileceksiniz! 


Bu eğitim, bireylerde başarılı şekilde hipnotik zihin durumu oluşturmayı sağlayan, en etkili hipnoz indüksiyonlarını öğreneceğiniz, gösterişten uzak, etkili ve yoğun bir hipnoz eğitimidir.

Hipnozun en çok uygulandığı temel konularda (örn; sigara bırakma, kilo kontrolü, kedi fobisi, sınav kaygısı, özgüven vb) hipnoz uygulamayı da öğreneceğiniz bu eğitime sadece 4 yıllık lisans (üniversite) mezunları, hekimler ve psikologlar katılabilir. Başka kurslarda “ileri eğitim” başlığı altına alınarak farklı modüllere dağıtılan hipnoz indüksiyonlarını biz modüllere bölmeden konsantre bir eğitim süreciyle öğretiyoruz. Çünkü biz internetten veya kitaplardan da öğrenebileceğiniz “Hipnozun Tarihçesi” gibi konularla vakit harcamıyoruz. Yine de sizi bu bilgilerden de mahrum bırakmıyoruz. Bu tür ekstra bilgileri eğitimden sonra ücretsiz olarak erişiminize açacağımız “online video eğitim sistemimiz” vasıtasıyla isterseniz kendi hızınızda yine eğitmen Burak Uçkun’un eğitim videolarıyla ekstra bir ücret ödemeden öğrenebiliyor olacaksınız. Biz canlı eğitimimizde hipnozun tarihçesi gibi kendi araştırmalarınızla da öğrenebileceğiniz kitabi bilgilere değil, hipnozun nasıl uygulandığına odaklanıyoruz. Nasıl hipnoz yapacağınızı canlı uygulamalar eşliğinde canlı demonstrasyonlarla öğretiyoruz. Ücrete dahil olarak verilen 145 sayfalık özgün eğitim kitabınız, eğitimde öğrendiğiniz hiçbir şeyi unutmamanız için size eğitimden sonra da eşsiz bir rehber olmaya devam edecek. Hekim veya psikolog iseniz bu eğitimde hipnozu kendi alanınızdaki klinik uygulamalarınıza nasıl entegre edeceğinizin inceliklerini de öğreniyor olacaksınız.

Kimler Katılabilir?

Sertifikalı Hipnoz Eğitimimizin katılımcı profili geniş bir yelpaze için uygundur; Üniversitelerin herhangi bir 4 yıllık lisans bölümünden mezun olmak ve 24 yaş üstü olmak şartıyla;

  • Psikologlar, hekimler, psikoloji son sınıf öğrencileri, psikiyatristler, psikolojik danışmanlar;
  • Üniversite mezunu olmak şartıyla yaşam koçları,”mesleki ve kişisel gelişim” alanında hizmet veren danışmanlar;
  • Yine üniversite mezunu olmak şartıyla hipnoza ilgi duyan ve temel hipnoz tekniklerini öğrenmek isteyenler;
  • Hipnozu daha önceden bilen ama kendini uygulama konusunda yetersiz hisseden hipnotistler;
  • …ve kişisel gelişim disiplinlerine ilgi duyan, “üniversite mezunu”  (4 yıllık lisans) olmak şartıyla iletişim becerileri yüksek olan yetişkinler katılabilir…

Katılımcılara, Temel Hipnoz Eğitimi “KATILIM SERTİFİKASI” verilir. Ayrıca aşağıdaki bonus öğretiler ve 145 sayfalık eğitim materyali…


Temel Hipnoz Eğitimine katılanlar, “Online Kişisel Gelişim Eğitimleri” kapsamında çevirim içi satışta olan “ZİHİNSEL BANKA” eğitimine de ücretsiz olarak sahip olacaklardır.

Ayrıca, oto hipnoz uygulamasını da öğreniyor olacaklardır.

Burak Uçkun kimdir?
https://hypnotistanbul.com/hakkimizda/

Koçluk Kariyer ve Gelişim Akademisi kurumsal marka gücü ile..

İletişim: 0850 304 2 542

Guvenli Alışveriş, Koçluk Akademisi

Guvenli Alışveriş, Koçluk Akademisi

KOÇLUK KARİYER VE GELİŞİM AKADEMİSİ GÜVENCESİYLE

Not: Bütün banka kredi kartlarıyla bankaların imkan vermesi halinde 9 taksite kadar taksitli ödeme yapabilirsiniz. (Taksitli ödemelerde, bankalar taksit sayısına göre komisyon almakta olup, eğitim ücreti+KDV tutarı üzerindeki tahsil edilen tutarlar tamamen ödeme sistemi/bankalarla alakalıdır.)

Program Ön Kayıt Formu

 

Güvenlik Doğrulaması

Sertifikalı Hipnoz Eğitimi