Songül EMEKTAR

1974 Ankara doğumluyum.

Elazığlı anne babanın 5 inci ve son çocuklarıyım. Hayatı, yaşamayı, dengeyi, eğitim almayı ve vermeyi, en önemlisi mutlu olmayı seviyorum. Sevgiden besleniyor, enerjimi  iyiye ve güzele yönlendirmeye, öğrenmenin vermiş olduğu mutluluğu öğreterek paylaşmaya gayret ediyorum.

AÜİBF İktisat bölümünü ardından Ekonomi bölümü Yüksek Lisansını tamamladım.

TODAİE de doktora dersleri aldım, “Beyin Odaklı Öğrenme Stratejileri” üzerine yapılan bilimsel araştırmalarda etkin sonuçlara ulaştım.

Halen Psikoloji bölümü yüksek lisansı yapmaktayım ayrıca Kuran-ı Kerim de insan beyni ve bedeni ile ilgili araştırmalar yapmak üzere de İlahiyat okumaktayım.

Bilim dünyasının nörofizyolojik yanlarını eğitim entegrasyonu ile öğrencilerin sosyal ve akademik hayatlarında değerlendirmek üzere çalışmalar yapıyorum.

1993 yılından beri bilimsel öğrenme süreçleri ile ilgili birçok alanda özel eğitimler aldım, ülkemizin çeşitli illerinde öğretmenlere – öğrencilere – ebeveynlere seminerler ve eğitimler vermekteyim.

Esas alanım “Beyin Odaklı Öğrenmi Stratejileri” olmakla birlikte, almış olduğum diğer eğitimlerle;

Öğrenci ve Ebeveyn Koçluğu, Zaman Yönetimi, Etkili İletişim, Hafıza Teknikleri, Stres ve Kaygı Kontrolü, Öğrenmeyi Öğrenme, Hedef Belirleme Çalışmaları, Farkındalık Kazanımı, Motivasyon gibi Kişisel Gelişim Eğitimleri de vermekteyim.

Evliyim ve bir çocuk annesiyim

Share and Enjoy !

0Shares
0 0