ONLINE – THETA HEALING EĞİTİMİ (BASIC DNA)

Tarihi               :    Ön kayıt alınmaktadır 2020 (2.5 Gün)
Saati               :    …..Cuma,           Saat: 19:00 (Akşam yarım gün)
                            …..Cumartesi,    Saat: 11:00 – 17:30 arasında
                            …..Pazar,           Saat: 11:00  – 17:30 arasında

Eğitmen          : Songül GÖK – Theta Healing Eğitmeni ve Uygulayıcısı

Katılım Şartı : Yok

Yer                    : Koçluk Kariyer ve Gelişim Akademisi – Ankara
Fiyat                 : 2222 TL + KDV (%18)

THETA HEALING NEDİR?

ThetaHealing™ bir meditasyon tekniğidir ve spirituel bir  felsefedir. Kısıtlanmış inançlarınızı temizlemek ve pozitif  düşüncelerle hayatınızı yaşamak için zihninizi, bedeninizi ve  ruhunuzu eğitme metodudur.

​2.5 günlük eğitimde ”Size Herşeyin Yaratıcısı’na bağlanma yolu gösterilecek ve bilincinizi uzağa taşıma yöntemi öğretilecek. Aynı zamanda öğrenciler DNA aktivasyonu, sezgisel beden taraması, gelecek okuması yapma, koruyucu meleklere bağlanma, birlikte şifa ve Yaradan’ın gücü ile düşünce sistemlerini değiştirmeyi öğrenecekler.”

Vianna Stibal
ThetaHealing®’in Yaratıcısı

THETA HEALING BASIC EĞİTİMİNİN KAPSAMI

Basic DNA ThetaHealing® tekniğini tanıtır ve her bir katılımcıda DNA’nın 12 ipliğinin aktive olmasına odaklanır.

Kronos veya gençlik ve canlılık kromozomu aktive edilir, telomerler yaşlanma sürecini geriye çevirmek için güçlendirilir ve öğrenciler Yaratıcı’nın Koşulsuz Sevgi enerjisine açılımı deneyimlerler.

Eğitime katılan her kişi kendi inançlarını belirlemeyi ve bunun yanında eğitime katılan diğer kişilerin inançlarını çıkartmayı öğrenir. Bu uygulama geleneksel psikoterapinin inanç sistemlerini ortaya çıkartmak için seneler sürebilen sürecini çabuk bir şekilde belirleyerek, bedene sınırlayıcı inançlarını veya hislerini pozitif olanla nasıl değiştireceğini gösterir.

İnsanların genetik olarak almış olduğu tüm hastalıkları, fakirliği, şanssızlığı, başarısızlığı genlerinizden nasıl değiştireceğini; pozitif olanı, sağlıklı olanı nasıl yerleştireceği öğretilir.

Beyin kimyasallarının nasıl dengeleyeceği; şişmanlamanın ve her tür hastalığın nedenlerini ve sağlıkla nasıl yer değiştirileceği öğretilir.

İnsan vücudunda birikmiş olan ya da ihtiyaç olmayan radyasyon, ağır metaller ile vücudun ihtiyacından fazlası olan parazitlerin, bakterilerin virüslerin ve mantarların nasıl temizlenileceği öğretilir.

İstek, dilek ve niyetlerinizi nasıl gerçekleştireceğiniz ve nasıl yaratacağınızla ilgi teknikler öğretilir.

Hayatınızı keyifle, aşkla, sevgiyle, mutluluk bolluk ve bereketle paylaşacağınız ruh arkadaşınızı (eş, iş arkadaşı, çocuk, kedi, köpek vb.) hayatınıza nasıl çekeceğinizle ilgili teknikler öğretilir.

Eğitimin Konu Başlıkları:

  • Şifa ve Okumaların Ana Hatları

  • Thetahealing® Tekniği

  • İnanç Çalışması-Korku Kazma Tekniği

  • His Çalışması

  • Yedi Varoluş Seviyesi

  • Ruh Eşi Yaratımı

  • Yaratım ve Gelecek Okuması

  • DNA Değişimi- Gen Yenileme

  • Uygulayıcının Sorumlulukları

Seminer sonunda tüm dünyada geçerliliği olan ThetaHealing® Institute Of Knowledge Sertifikası verilecek ve sertifika sahipleri ThetaHealing® sayfasında yer alacaktır

Koçluk Kariyer ve Gelişim Akademisi, kişilere endeksli olmayan Kurumsal bir şirket ve güçlü bir markadır. Bu gün ve her gün sizinledir..

Guvenli Alışveriş, Koçluk Akademisi
Guvenli Alışveriş, Koçluk Akademisi

KOÇLUK KARİYER VE GELİŞİM AKADEMİSİ GÜVENCESİYLE

Not: Bütün banka kredi kartlarıyla bankaların imkan vermesi halinde 9 taksite kadar taksitli ödeme yapabilirsiniz. (Taksitli ödemelerde, bankalar taksit sayısına göre komisyon almakta olup, eğitim ücreti+KDV tutarı üzerindeki tahsil edilen tutarlar tamamen ödeme sistemi/bankalarla alakalıdır.)

Program Ön Kayıt Formu

 

Güvenlik Doğrulaması

Share and Enjoy !

0Shares
0 0